headerphoto
Home

Kioski z płyt warstwowych

TRAP-BUDEX
05-119 Legionowo, ul. Nowodworska 75
Polska,
Telefon: 22 782 27 46, 503-177-711 Fax: 22 782 27 46

Budowanie kiosków oraz innych podobnych konstrukcji nie jest już inwestycją w piekło.

Dlaczego tak mówię? Do tej pory kioski z płyty warstwowej konstruowane były z popularnej blachy, która latem nagrzewała się do ogromnych temperatur. Nowoczesne kioski wykonywane z płyty warstwowej są doskonałym rozwiązaniem dla każdego kioskarza. Z kolei pawilony to idealna propozycja dla wszystkich sprzedawców i inwestorów.

Tego rodzaju budynki doskonale znoszą każdą pogodę. Odpowiednie wykończenie sprawia, że ani śnieg, ani słońce nie są nam straszne. Sam koszt wzniesienia takiego pawilony, czy kiosku jest bardzo mały, jeśli porównamy go do blaszanych konstrukcji. Widzimy zatem, że budowa pawilonów z płyty warstwowej jest dobrym rozwiązaniem dla każdego zainteresowanego. Taka inwestycja bardzo szybko się zwraca i jest jak najbardziej opłacalna.

Co możemy umieścić w naszej płytowej konstrukcji? Mogą się tu znaleźć wszelkiego rodzaju stragany, pawilony handlowe, magazynowe i inne. Skorzystanie z płyt wielowarstwowych daje nieskończenie wiele możliwości. Dlatego warto dokładnie przemyśleć, czy blacha jest jeszcze czymś skutecznym i jednocześnie bezpiecznym. Ogromnym plusem jest nie tylko cena, ale także bardzo szybki montaż płyt. Już w jeden dzień może powstać budowa!

Zdjęcia naszego reportera

produkcja

budownictwo

nieruchomości


Brak komentarzy!