headerphoto
Home

Przeprowadzka? Pomożemy!

Planujesz przeprowadzkę? Zatroszczymy się o wszystkie twoje dobra i bezpiecznie przeniesiemy w nowe miejsce przeznaczenia. 
Zorganizujemy kompleksowy przewóz stołów, krzeseł, kanap, mebli szklanych, a także transportu gabarytów typu fortepian oraz innych, także drogocennych przedmiotów. Podejmując się transportu mebli, sprzętu RTV i AGD zwracamy szczególną uwagę nad odpowiednim zabezpieczeniem przewożonego towaru, szczególnie w sytuacji, kiedy transportowane urządzenia i meble nie są nowe i fabrycznie zapakowane. 
Podczas transportu korzystamy z zabezpieczeń i wielorakich materiałów do ochrony ładunku, są to kartony, folie bąbelkowe, folie typu strech, koce, narożniki ochronne, mocne pasy zabezpieczające, pianki, skrzynie przewozowe. 
Zalecamy również klientom odpowiednie przygotowanie mebli poprzez dokładne ich sprawdzenie i opróżnienie. Choć najlepszym rozwiązaniem jest pozostawienie całości przygotowań do przeprowadzki naszym, wyspecjalizowanym i doświadczonym pracownikom. Zajmiemy się przygotowaniem transportu mebli, ich załadunkiem i rozładunkiem, a także możliwa jest pomoc w rozpakowaniu i instalacji urządzeń. 
Transport mebli i pozostałych urządzeń najlepiej powierzyć ludziom, dla których mienie klienta jest najważniejsze. Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo i pełnimy pieczę nad powierzonym ładunkiem, a także wywiązujemy się z umówionych terminów. 
Korzystając z doświadczenia naszych pracowników, wszystkie przeprowadzki będą przebiegać profesjonalnie, bez uszczerbku na powierzonym mieniu.
Więcej informacji pod tym linkiem: http://przeprowadzki-gala.pl/przeprowadzki-oraz-taxi-bagazowe-lublin/

Zdjęcia naszego reportera

przeprowadzki

transport mebli


Brak komentarzy!